Centrum Terapii LogoMedica, działa w segmencie zdrowia, rozwoju, a także profilaktyki neurologopedycznej. Zostało stworzone z myślą o osobach z zaburzeniami mowy.

LogoMedica to gwarancja nowoczesnego i innowacyjnego podejścia do pacjenta, które zostało wypracowane dzięki długoletniemu doświadczeniu klinicznemu w pracy z pacjentami, a także doboru wykwalifikowanej kadry specjalistów. Ciągły rozwój, poszerzanie wiedzy, uczestnictwo w konferencjach, kursach, szkoleniach, jest gwarancją osiągnięcia postawionych przez nas celów, a tym samym sukcesów terapeutycznych.

Centrum świadczy także usługi mobilnej terapii logopedycznej, zapewniając tym samym dojazd do pacjenta oraz świadczenia na rzecz placówek medycznych, głównie poradni. Dbając o zapewnienie wszechstronności działań związanych z obszarem logopedii, dokładamy wszelkich starań by poszerzyć świadomość, wiedzę z zakresu logopedii, także wśród Państwa, poprzez animacje logopedyczne i szkolenia, które mają na celu działania profilaktyczne.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!